Choď na obsah Choď na menu
 

Willow Smith(10) je veľká dospelá modelka

27. 12. 2010

Obrázok

Willow Smith je buď geniálne multitalentované desaťročné dievčatko, ktoré predbehlo dobu, alebo dokonalý produkt hudobných producentov, ktorí sa išli potrhať o to, aby sa práve do ich rúk dostalo dieťa dvoch slávnych rodičov. Ktorá odpoveď sedí viac? Je to dilema…. :) Ale nie, nie je.
ObrázokObrázok
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Willow Smith nafotila exkluzívny módny špeciál pre londýnsky The Sunday Times. Pózovala v čudných módnych kreáciách, ktorými sa preslávila zatiaľ najviac. Topánky na platforme ako pre baby štetku z inej galaxie, umelý príčesok dlhý ako ona sama a umelé nechty… Jej mama Jada Pinkett Smith bola po celý čas fotenia pri svojej maloletej dcére, ale… Bude pri nej aj o dva roky keď jej ponúknu prvý fet?
 
Zdroj:pikosky.sk
 
Môj názor na toto:
hovorí vám niečo macaulay culkin?nie?je to ten maly chlapec z filmu sám doma…jeho otec tiez s neho chcel mat velku hviezdu aby natacal filmy a fotil take fotky a co sa s nim stalo?no co, zacal pit,drogovat,fajcit(a vo svojich 14 rokoch vyhlásil, že ide do dôchodku)…ako kazde take Halywoodske decko a toto bude presne to iste uvidite…a jej mamička bude hrda ako pri nej vzdy stala pri kazdom foteni…

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

woow,ma len10a je slavna??

(Pauli, 26. 4. 2011 9:05)

Nooo...

(Saxa, 25. 4. 2011 9:06)

Mne osobne sa jej spev nepáči... Možno je slávna len preto, lebo má slávneho otca... Kto vie?

zdroj

(Sweety, 3. 2. 2011 17:35)

Nedáš tam zdroj?