Choď na obsah Choď na menu
 

líčenie na rok 2011

5. 1. 2011

Obrázok Večerná žiara

Líčenie v čierno-zlatej kombinácii sa hodí nielen na všetky večierky, v jemnejšom variante ho pokojne použite aj na denné líčenie.

Ako na to: Najdôležitejšie sú oči a ústa. Viečka dotiahnite tieňmi, riasy ocenia špirálu pre maximálny objem, ktorá zároveň funguje aj ako regeneračná starostlivosť. Nechty prelakujte lakom v tmavom odtieni.

 

 

 

 

Obrázok

V tyrkysovej

Vykašlite na decentnú hnedú! My sme sa zamilovali do tyrkysových monotieňov, ktoré vizážista skombinoval s ďalšími trblietavými tieňmi.

Ako na to: Žiaru a jas dodá tvári kompaktný bronzový púder. Najvýraznejšie na tomto líčení musia byť oči. Okrem precízneho tieňovania si pomôžte ceruzkou s trblietkami  v odtieni Szaphire Pure. Riasy viackrát premaľujte čiernou zhusťovacou špirálou. Obočie dokreslite ceruzkou vo svetlejšom odtieni Capuccino a pery len jemne zvýraznite kontúrovacou ceruzkou. Nakoniec ich vyplňte leskom.

 

 

 

Obrázok Žiarivo

Ak chcete ohúriť, stavte na výrazné farby.

Ako na to: Zlatý tieň naneste nad fialové tiene na hornom viečku. Riasy zvýraznite špirálou, ktorá ich jednou stranou nafarbí a zahustí, druhou dá končekom zlatistý nádych. Pleť rozžiarte rozjasňujúcim púdrom v guľôčkach. Nielen spánky, aj dekolt a ramená si môžete poprášiť zlatým prachom.

 

zdroj:pluska.sk

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

...............

(Dida, 24. 4. 2011 21:20)

žiarivo!!to je fakt kráásny štýl líčenia:)