Choď na obsah Choď na menu
 

Už prišiel čas...(dospelosť)

20. 3. 2011
Dospelosť- voľnosť, bezočivosť, vlastný život, sloboda, cestovanie, láska, peniaze, kluby, nákupy BEZ mamy.....
Dospelosť- zodpovednosť, nervozita, práca, investície, hádky, svadba (už žiadne flirtovačky), už žiadne diskotéky, žiadne kluby, žiadne piatky a stretávky v meste, rodina,deti, muž, deti, muž, deti, deti deti detiiiiii....
babo jezko.jpg
Ako sa teda máme pozerať na dospelosť? Je to niečo obrovské, človek si vyberá vlastnú cestu- vydá sa buď tou prvou- niečo podobné ako detstvo, ale na vlastnú päsť. Väčšina si však vyberie tú druhú cestu. Manželstvo, deti, zodpovednosť. Dospelosť ponúka veľmi veľa možností, je to nebezpečný, nový svet. Kým ste si pokojne spolunažívali s rodinou, najskôr sa váľali po zemi s hračkami, potom liapali po stromoch a nakoniec sa fintili do mesta, ste si ani neuvedomili, že prišiel čas na vec, ktorá rozhoduje o našom živote. Prišlo na vec, že musíte ísť do sveta, začať poriadne žiť a začať byť zodpovedný. V tomto čase, v čase, keď už viete, že nemôžete stráviť celý život doma na zadku s rodičmi sa treba vedieť rozhodovať, treba vedieť čo chceme, treba vedieť čo to o svete, treba spoznať krutú realitu. Zrazu chcú od vás všetci všetko a je to na vás priveľa. Práve v tomto čase rozhodujete o svojom živote. To, čo bolo predtým sa zdá byť maličké, akoby ste doteraz boli predškoláci, až teraz sa začína mimoriadne dôležitá škola. Myslím si, že časť života, keď začnete byť dospelí, je tá najdôležitejšia časť života. Je to prelom, ktorý začína u každého inak. Inak povedané, je to individuálne.

 

Dospelosť

Zdroj:http://lilz.blog.cz/
 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Nákupy

(Saxa, 25. 4. 2011 12:43)

Nákupy bez mami v Auparku alebo Poluse či eurovea sp aj teraz

Ostaňme len deti! :) ://

(misQa, 22. 3. 2011 20:24)

4ever! :D

vobec sa netesím .... :D

(Pauli, 22. 3. 2011 18:40)

...

(Tina, 20. 3. 2011 19:01)

mne sa páči byť dieťa :) žiadne povinnosti, všetko /alebo takmer všetko/ mi zaplatia rodičia, nemusím sa starať o dom a tááák :) ale čo už, nič netrvá večne :)

super článočeQ,heh,aj sa tešííím

(Roxy, 20. 3. 2011 18:05)

deti,deti,detiiiiiii :)

dospelosť

(dida, 20. 3. 2011 17:26)

super článok:Ddeti,deti,deti:DD