Choď na obsah Choď na menu
 

Koniec deviatej triedy

18. 2. 2011
Koniec deviatej triedy
Deviata trieda je veľmi dôležitý rok tvojho života pretože s ľudmi z triedy si už vlastne 9rokov!Niektorých poznáš dokonca aj zo škôlky. Aj ked sa možno neznášate, poznáš každého ako svoje topánky. Chalani sú asi uzavretá téma pretože sa buď máte, alebo nemáte radi ale spolužiačky, tie sú najdôležitejšie. Určite sa za tých deväť rokov vytvorili silné priateľstvá a vzťahy, ktoré ti zostanú už na celý život. Preto si myslím, že by si si tento rok mala poriadne užiť! Tráv s kamoškami čo najviac času lebo už sa skončia sladké časy, kedy ste spolu trávili každý deň v škole, každú prestávku...Pôjdeš na strednú a tam sa všetko zmení a tak by si mala dodržiavať tieto rady...:

- Chodievajte von
Čo najviac sa stretávajte. Chodievajte na nákupy, na plaváreň, stanovať, robte babské večery, párty... Takto sa ešte viac zblížite a na spoločné chvíle nikdy nezabudneš.

 
baby

-  Foťte sa
Všetky zážitky si zaznamenajte. Nehovorím, že by ste to mali vylepiť hneď na facebook ale spravte si napríklad album alebo si tie fotky proste nechaj v počítači a niekedy keď budeš mať čas si ich môžeš pozrieť a zaspomínať si. Uvidíš, bude to super! Alebo si sposte zarámuj jednu fotku kde ste všetky spolu ;)


- Udržujte kontakt
Na sociálnych sieťach si vždy píšte. Aj malé "ahoj, ako sa máš?" dokáže veľa. Takto sa aj viac spoznáte a aj ked budete všetky na iných stredných školách a nebudete sa tak moc stretávať, budete aspon uržiavať kontakt. Nedovoľ, aby si pre nových priateľov na strednej škole stratila tých starých, ktorých poznáš celý život ;)

Súkromie si bežne chránime, ale na internete nie.


- Dôležité udalosti
Vždy ste ich prežívali spolu:narodeniny, meniny, silvestrovské zábavy...A teraz vaše pekné tradície asi skončia...No nesmieš na ne zabudnúť. Musíš na narodeniny svojej kamarátky jej poslať aspon sms alebo poslať pozdrav, nejakú peknú pohľadnicu. Na facebook nepíš že všetko najlepšie lebo je to také običajné. To dokáže napísať tam každý, lebo mu to ukazuje že ten a ten užívateľ má narodeniny... ale niečím viac jej dokážeš, že naozaj na svoje kamarátky myslíš a budú si ťa viac vážiť ;)

 

Tak, dúfam že som vám pomohla a že sa vám môj článok páči. Poslala som ho aj do časopisu IN, tak dúfam, že sa im bude páčiť a že ho vytlačia :)) Držte mi palce

 

Nemusím pripomínať že musíte kopírovať so zdrojom však? ;)

 

Photo Flipbook Slideshow Maker

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

...:D

(misQa, 25. 3. 2011 17:07)

No, od nás minulý rok odišla spolužiačka, s ktorou sme boli skvelí kamoši, aj si s ňou píšem, ale stále to nie je ako predtým :/

..........

(dida, 13. 3. 2011 20:07)

super článok,mňa to čaká už o 2 roky://...aa akoby to bolo včera ked som hovorila že skončím školu až o 6 rokov:D

.....

(Pauli, 13. 3. 2011 19:33)

super článok,ale ja si ešte na to počkám.. 3 rok& :D

*IN

(Roxy, 11. 3. 2011 12:24)

A ešte...AJ JA čítam then COOL časák IN-ko !!! :)

JA už cem byť 9-tačkááá :)

(Roxy, 11. 3. 2011 12:20)

supér článok

(ViKá, 28. 2. 2011 10:59)

normálne sa teším kedy budem deviatačka :D

...

(Tina, 23. 2. 2011 14:01)

super článok, len ja si na to ešte budem musieť dosť počkať... dúfam že ti to vytlačia, je to super ;)

..................

(Shely, 19. 2. 2011 12:16)

Super článok,neverím,že toto ma už o rok čaká :(

No krásne

(**Mimi*, 18. 2. 2011 13:15)