Choď na obsah Choď na menu
 

Čoskoro vianoce časť 1.

21. 11. 2010

Obrázok 

Vianočná nálada...Už aj vás zobrala? Možno sa to nezdá ale už sa blížia, za niekoľko dní už budú... Priznám sa že ja som mala darčeky nakúpené už pred týždnoma začala som už v októbri xD. V tejto časti článku napíšem ako si navnadiť tú pravú vianočnú náladu pretože vianoce v každom z nás vzbudí milióny pocitov...Pod obrázkom je pár bodov v ktorých je čaro vianoc...

Obrázok

1. Vianočné CD
Nič lepšie neexistuje. Pustiť si pri pečení tradičných koláčikov pravé vianočné pesničky...
 
2. Vianočné ozdoby
Ozdob si svoju izbu...Nemusíš to preháňať ešte nie je úplne pred vianocami ale pár svetielok a vianočných gúl nezaškodí ;)
 
3. Vianočné pozadie
Daj si nejaký milý vianočný stromček na pozadie do počítača alebo mobilu a vždy ked budeš práve na mobile ta to navnadí.
 
4. vianočné farby
Každý vie, že tradičné vianočné farby sú červená, zelená a zlatá. Neverili by ste ale aj to je krôčik k vianociam. Samozrejme aj vianočné prstene, prívesky...Aj to je niečo...Skús si niečo také dat na seba alebo malý stromcek na klúcik ;)
 
5. Vianočné nákupy
Nič lepšie neexistuje!!!Nákupy len aby sme svojim blýzkym spravili radost...existuje niečo lepsie???Samozrejme ze ak niekto nemá rád nákupy može využit nakupy z katalógov...Ja som tieto vianoce nakupovala vsetky darceky z avon katalógu xD. Ak si počkáte, nabudúcu časť tohto článku, tak vám dám skvelé tipy na vianočné darčeky ;)
 
Tak čo, máte vianočnú náladu???
 
Vlastný článok!!!Kopírovať len so zdrojom!!!
FOTO:google
 
Pozri aj:Čoskoro vianoce časť 2.
 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

...

(siba, 30. 11. 2010 18:15)

Super!

jjjjjj

(Paulu, 23. 11. 2010 13:23)

Jejo krásnee :D